Poli


Nyitó rendezvény

AUDIOVIZUÁLIS EMLÉKGYŰJTÉS- Keresd a szemtanúkat!

Nagy örömmel tudatjuk, hogy iskolánk sikeresen pályázott a TÁMOP-3.2.9/B-08/1-2010-0002 „Audiovizuális emlékgyűjtés – Keresd a szemtanúkat!” projektre. Ennek hivatalos ismertetésére 2010. június 24-én 16.00 és 18.00 óra között kerül sor iskolánk Színháztermében, ahová minden érdeklődőt sok szeretettel várunk.

 

 

A TÁMOP-3.2.9/B-08/1-2010-0002 „Audiovizuális emlékgyűjtés – Keresd a szemtanúkat!”projekt hivatalos nyitó rendezvénye

 


Jegyzőkönyv

Ideje: 2010. június 24., 16.00-18.00

Helyszíne: 1096 Budapest, Vendel u. 3.

Résztvevők: a tantestület tagjai és a projektben érintett 11. és 12. évfolyam diákjai

 

 

1.       Diósi Alojzia, az iskola ügyvezető koordinátora tájékoztatja a résztvevőket a TÁMOP-3.2.9/B-08/1-2010-0002 „Audiovizuális emlékgyűjtés – Keresd a szemtanúkat!” projekt jelentőségéről és lehetőségeiről az oktatási folyamatban

2.       Varga Adrienne projektmenedzser ismerteti a projekt időtartamát, a vállalt tevékenységeket, a szakmai megvalósító tanárokat, az indikátorokat és a tevékenységek adminisztrációját.

3.       Jóri János pénzügyi vezető ismerteti a projekt finanszírozását, a beszerzendő kis értékű eszközöket.

SZÜNET

 

4.       A projekttel kapcsolatos kérdések és válaszok

Egy „oral history” interjú megtekintése

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár