Poli
+ 1 szendvics a Poli-szülinapon

pluszegy_20160603_094058  A mai poli-szülinapi reggelit diákjaink készítették, és a maradékot is diákjaink csomagolták be a rászorulóknak. Jó néhány szendvicset kaptunk a családoktól ezen a héten is. Mindenkinek köszönjük a részvételt. Ebben a tanévben még egy pénteken – a jövő héten –  szeretnénk szendvicset eljuttatni a hajléktalanok számára, ehhez kérjük még egyszer a családok támogatását.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás