Poli


+ 1 szendvics a Poli-szülinapon

pluszegy_20160603_094058  A mai poli-szülinapi reggelit diákjaink készítették, és a maradékot is diákjaink csomagolták be a rászorulóknak. Jó néhány szendvicset kaptunk a családoktól ezen a héten is. Mindenkinek köszönjük a részvételt. Ebben a tanévben még egy pénteken – a jövő héten –  szeretnénk szendvicset eljuttatni a hajléktalanok számára, ehhez kérjük még egyszer a családok támogatását.

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár