Poli
Lejárt! -  Nyílt nap – 2016

3Minden évben szeretnénk bemutatni az iskolaválasztás előtt álló szülőknek és diákoknak, hogy milyenek vagyunk, milyen az iskola légköre, kik a tanáraink és diákjaink. November 26-án, szombaton délelőtt 9 és 12 óra között kerül sor az idei nyílt napunkra, ahol előadások, beszélgetések és workshopok keretében ismerhetik meg iskolánkat. A nyílt nap részletes programja alább olvasható.

Előzetes regisztráció nem szükséges!

 

Részletes program

  E-mail a Felvételi bizottságnak

  Név (szükséges):

  E-mail cím (szükséges):

  Telefonszám (szükséges):

  Tárgy:

  Felvételi tárgya:

  Üzenet:

  captcha

  Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

  Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

  Bezár