Poli
Pénziránytű iskolahálózat

A Közgazdasági Politechnikum tagja lett a Pénziránytű Alapítvány iskolahálózatának. A tagság megerősíti iskolánk tudatos pénzügyi nevelési tevékenységét. Elkötelezettséget vállaltunk diákjaink pénzügyi kultúrájának fejlesztésében, valamint nagy jelentőséget tulajdonítunk az ismeretterjesztésnek és szemléletformálásnak. Fontosnak tartjuk, hogy egy közgazdasági gimnáziumban kiemelt helyen kezeljük a gazdasági- és pénzügyi ismeretek oktatását.

Az iskolahálózat tagjaként ingyenes továbbképzéseken, workshopokon vehetünk részt, a Pénz7 témahéten diákjainknak projektfoglalkozásokat tarthatunk, és szakmai kiadványokkal segíthetjük őket a témakörök feldolgozásában.

Részvényfutam – tőzsdejáték

A Politechnikum diákjai és tanárai részt vettek a Budapesti Értéktőzsde által szervezett tőzsdejátékon, amely négy héten keresztül szimulálta a valós tőzsdézés alapjait.

Iskolánk tagjai nagy számban regisztráltak és aktív résztvevői voltak a játéknak, amelynek egyik eredménye a Pénziránytű Alapítvány különdíja – tablet és projektor, amelyet az oktatásban is fel tudunk használni.

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár