Poli
Pénziránytű iskolahálózat

A Közgazdasági Politechnikum tagja lett a Pénziránytű Alapítvány iskolahálózatának. A tagság megerősíti iskolánk tudatos pénzügyi nevelési tevékenységét. Elkötelezettséget vállaltunk diákjaink pénzügyi kultúrájának fejlesztésében, valamint nagy jelentőséget tulajdonítunk az ismeretterjesztésnek és szemléletformálásnak. Fontosnak tartjuk, hogy egy közgazdasági gimnáziumban kiemelt helyen kezeljük a gazdasági- és pénzügyi ismeretek oktatását.

Az iskolahálózat tagjaként ingyenes továbbképzéseken, workshopokon vehetünk részt, a Pénz7 témahéten diákjainknak projektfoglalkozásokat tarthatunk, és szakmai kiadványokkal segíthetjük őket a témakörök feldolgozásában.

Részvényfutam – tőzsdejáték

A Politechnikum diákjai és tanárai részt vettek a Budapesti Értéktőzsde által szervezett tőzsdejátékon, amely négy héten keresztül szimulálta a valós tőzsdézés alapjait.

Iskolánk tagjai nagy számban regisztráltak és aktív résztvevői voltak a játéknak, amelynek egyik eredménye a Pénziránytű Alapítvány különdíja – tablet és projektor, amelyet az oktatásban is fel tudunk használni.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás