Poli
Lejárt! -  Nyílt nap – 2017

3

Minden évben szeretnénk bemutatni az iskolaválasztás előtt álló szülőknek és diákoknak, hogy milyenek vagyunk, milyen az iskola légköre, kik a tanáraink és diákjaink. November 25-én, szombaton délelőtt 9 és 12 óra között kerül sor az idei nyílt napunkra, ahol előadások, beszélgetések és workshopok keretében ismerhetik meg iskolánkat. A nyílt nap részletes programja később lesz olvasható.

A nyílt napunkra előzetes regisztráció nélkül jöhetnek, mindenkit szeretettel várunk.

A decemberi nyílt órákra a regisztrációs felület december elsején 12 órakor fog megnyílni. Legyenek résen, mert hamar betelhetnek a helyek!

Felvételi Bizottság

A nyílt nap részletes programja

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás