Poli

Portás állás

Iskolánk azonnali belépéssel portást keres.
Munkarend: munkanapokon 15:30-tól 7:45-ig 16,25 órás, munkaszüneti napokon 7:45-től 7:45-ig 24 órás szolgálati idő.

Munkába állás: azonnal.

Bérezés: megegyezés szerint

Feladatok:
 – az intézmény őrzése, védelme, fellépés az illetéktelenül betolakodók, rongálók ellen;
 – biztosítani a telephely rendjét, tűzvédelmi, veszélyelhárítási, ellenőrző és adminisztratív jellegű felügyelet ellátása;
 – telephely felügyelet kamerarendszeren keresztül és járőrözéssel;
 – kulcsok kezelése, épületek, helyiségek zárása és nyitása;
 – személy és gépjárműforgalom ellenőrzése, be- és kiléptetés;
 – együttműködés a nappali recepciós szolgálattal.

Elvárások:
 – kulturált megjelenés, viselkedés,
 – udvarias, segítőkész hozzáállás,
 – megbízhatóság,
 – precíz és alapos munkavégzés,
 – jó fizikum, teherbíró képesség,
 – készség az önálló munkavégzésre,
 – képesség önálló döntések meghozatalára.

Alkalmassági követelmények:
 – vagyonőri vagy más rendészeti szakképesítés;
 – hasonló munkakörben igazolt és leinformálható szakmai gyakorlat;
 – egészségügyi alkalmasság: tartós ülőmunkára, könnyű fizikai munkára, kézi anyagmozgatásra, jó beszélőképességre, együttműködést kívánó munkára;
 – büntetlen előélet és cselekvőképesség az egyes rendészeti feladatokat ellátó személyek tevékenységéről szóló 2012. évi CXX. törvény 5. §-a szerint;
 – számítógép-kezelési ismeretek.

Amit biztosítunk: bejelentett alkalmazotti munkaviszony, stabil, megbízható, humánus munkahely.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, az iskolai végzettséget igazoló iratok digitalizált másolatával az allas<kukac>poli.hu e-mail címen; a levél tárgyában kérjük adja meg: portási állás.

Címszavak: portás, biztonsági őr, vagyonőr, telepőr

Bezár