Poli
Lejárt! -  Nyílt nap – 2018

Minden évben szeretnénk bemutatni az iskolaválasztás előtt álló szülőknek és diákoknak, hogy milyenek vagyunk, milyen az iskola légköre, kik a tanáraink és diákjaink. November 24-én, szombaton délelőtt 9 és 12 óra között kerül sor az idei nyílt napunkra, ahol előadások, beszélgetések és workshopok keretében ismerhetik meg iskolánkat. A nyílt nap részletes programja később lesz olvasható.

A nyílt napunkra előzetes regisztráció nélkül jöhetnek, mindenkit szeretettel várunk.

A decemberi nyílt órákra a regisztrációs felület december 6-án 12 órakor fog megnyílni. Legyenek résen, mert hamar betelhetnek a helyek!

Felvételi Bizottság

Program

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár