Poli
alap-ANYAGAINK projekt – mozgóképen

A laborban

2019. 06.13-án lezárult a 60 órás tehetségfejlesztő szakkör. A programunk célja elsősorban a természettudományok iránt érdeklődő középiskolás diákjaink képességeinek fejlesztése. A program során a résztvevők szaktanáraik és múzeumpedagógusok vezetésével kutatásokat végeztek a természetes és mesterséges alapanyagokkal az iskolai laborban illetve külső helyszíneken.

 

 

Az éves munkába enged betekintést az iskolánk stúdiójában összeállított rövidfilm:

alap-ANYAGAINK projekt kisfilm

 

 

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár