Poli
alap-ANYAGAINK projekt – mozgóképen

A laborban

2019. 06.13-án lezárult a 60 órás tehetségfejlesztő szakkör. A programunk célja elsősorban a természettudományok iránt érdeklődő középiskolás diákjaink képességeinek fejlesztése. A program során a résztvevők szaktanáraik és múzeumpedagógusok vezetésével kutatásokat végeztek a természetes és mesterséges alapanyagokkal az iskolai laborban illetve külső helyszíneken.

 

 

Az éves munkába enged betekintést az iskolánk stúdiójában összeállított rövidfilm:

alap-ANYAGAINK projekt kisfilm

 

 

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás