Poli

Álláshirdetés – Recepcióst, irodai asszisztenst keresünk

Iskolánk teljes munkaidős állásra recepcióst keres azonnali belépéssel, határozott időtartamra szóló szerződéssel.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
 – a tanulók fogadása, a tanítási idő alatt ki- és beléptetése, a késések regisztrálása;
 – a szülők, vendégek és más érdeklődők fogadása, tájékoztatása;
 – közreműködés az iskola oktatási adminisztrációjában;
 – bejövő és kimenő levelek iktatása;
 – borítékolás, postázás;
 – eseti kézbesítési feladatok;
 – bejövő telefonok kezelése;
 – általános irodai asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások:
 – pontosság;
 – precíz munkavégzés;
 – ügyfélbarát magatartás (tanulók, szülők, tanárok);
 – árnyalt kommunikáció;
 – kedves, de határozott fellépés;
 – jó problémamegoldó és együttműködési képesség.

A munkakör betöltésének feltétele: érettségi, az irodai munkához használt számítógépes programok magabiztos használata (Word, Excel, elektronikus levelezés, internetes felületek), erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezésüket fényképes szakmai önéletrajzzal, a képesítést igazoló dokumentumok digitális másolatával, rövid motivációs levéllel elektronikus úton az allas[kukac]poli.hu e-mail címre várjuk, a levél tárgyában szíveskedjenek megadni a munkakör megnevezését.

Közgazdasági Politechnikum, 1096 Budapest, Vendel utca 3. www.poli.hu

Bezár