Poli

Állashirdetés – pályázati ügyintézőt keresünk

Iskolánk sok éves sikeres pályázati tevékenységének további támogatásához pályázati ügyintézőt keres teljes munkaidős állásra.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • a nemzetközi Erasmus+ és a hazai Nemzeti Tehetség Program pályázatokat megvalósító tanárok tevékenységének támogatása,
  • pályázatokkal kapcsolatos hivatali ügyintézés,
  • pályázati nyilvántartások vezetése, dokumentáció készítése,
  • online és papír alapú adatkezelés,
  • levelezés és telefonos kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • külföldi utazások szervezése online felületeken: repülő-, vonat- és távolsági buszjegyek vásárlása, szállásfoglalás, utazási biztosítás megkötése a résztvevőkre,
  • hazai projektrendezvények szervezése,
  • egyeztetés a gazdasági irodával – pénzügyi elszámolás.

Elvárások:

  • megbízható, legalább középfokú (B2 szintű) angol nyelvtudás használata levelezéshez, szóbeli kommunikációhoz,
  • számítógépes programok (Word, Excel, elektronikus levelezés, online pályázati és más ügyintézési felületek) felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata,
  • konstruktív kommunikáció, jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • kreativitás és jó szervezőkészség,
  • alapos, precíz, önálló munkavégzés.

Előny:

  • utazásszervezői képesítés vagy gyakorlat,
  • előzetes szakmai gyakorlat a nemzetközi pályázatok megvalósításában.

A munkakör betöltésének feltétele: legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi), erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör 2019.11.25-étől kezdődően tölthető be.

A jelentkezést fényképes szakmai önéletrajzzal, a képesítést igazoló dokumentumok digitális másolatával, rövid motivációs levéllel elektronikus úton az allas[kukac]poli.hu e-mail címre várjuk. A levél tárgyában szíveskedjen megadni a betölteni kívánt pályázati ügyintéző munkakör megnevezését.

Iskolánk pályázatairól az alábbi linkekek tájékozódhat:
nemzetközi pályázatok,
hazai pályázatok.

Bezár