Poli
United in diversity – EUDay online formában

A United in diversity projekt főkoordinátoraiként megtartottuk az egyedi EU napot, amely idén más módon került megszervezésre. Az Erasmus+ projektünk, amelyben mi vagyunk a főkoordinátorok, témája az Európai Unió, ugyanakkor az Európai Parlament Nagykövet Iskolája program keretein belül minden tanévben kell egy iskolai Európa-napot szerveznünk. Ebből kiindulva, döntöttünk úgy, hogy idén ezt is rendkívüli formában – online szervezzük meg. 

A projektpartnereinket meghívtuk egy Teams meetingre, minden partnerországból 5 tanulót és a tanáraikat, összesen 35 főt. A mi csapatunkból hatan (Szegedy-Maszák Blanka, Kajzinger Anna, Nagy Andris, Székely Barnabás, Bilicz Benedek és Witkovszky Ákos) vállalták a moderátori szerepet, ők vezették a csoportmunkát a break out room-okban. Elsődleges cél az ismerkedés volt, de az EU ismeretek is előkerültek. Mindezt játékos formában valósították meg a diákjaink, akiknek ezúton is jár a dicséret. A tanárok fizikailag és virtuálisan is végiglátogatták a szobákat, illetve a partnerekkel eszmecserét folytattak.

Az esemény kiválóan sikerült, tanulóink nagyon szépen megoldották a kihívást és büszkék lehetünk rájuk. A moderátori szerepet vállalókat a dicséret mellett elismerő oklevélben  részesítjük.

Ősszel szervezzük a nagyobb létszámú EU napot, amikor a partneriskolákból a tanárok érkeznek a kick off tanári tréningre. Ennek a konkrét időpontja: szept. 28 – okt. 1.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás