Poli
Foglalkozások menekült gyerekeknek

A Közgazdasági Politechnikum tanárai és diákjai szívesen szerveznek az ukrajnai háború elől menekülő, az iskolánk közelében elszállásolt gyerekeknek játékos foglalkozásokat, sporttevékenységeket. Iskolánk a IX. kerületben, a Vendel utca 3. szám alatt található.

7-12-es korosztályú (12-19 éves korú) diákok számára pedig szeretnénk lehetőséget biztosítani arra, hogy egy-egy tanórán is részt vehessenek. A magyar anyanyelvű diákok több tantárgy tanórájára is bemehetnek, míg a nem magyar ajkú diákok az angol, spanyol, német, olasz, francia és a testkultúra órákat látogathatják.

kisebbeknek diákjaink és pedagógusaink kézműves foglalkozásokat, sportfoglalkozást tartanának.

Március 25-én, pénteken 14:30-tól tervezzük az ismerkedést szülőkkel, gyerekekkel.

Kérjük, hogy amennyiben tudnak olyan családról, ahol gyerekek vannak és elérhető közelségben vagyunk számukra, jelezzék nekünk a napraforgo[kukac]poli.hu ímélcímen.

Kérjük, hogy írják meg nekünk az elérhetőséget és a gyerekek életkorát, és azt is, hogy beszélnek-e magyarul.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás