Poli
Tiltakozás október 5-én

A Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium (Poli) tanáraiként holnap, október 5-én nem vesszük föl a munkát, hanem utcára vonulunk, és részt veszünk az oktatás ügyéért szervezett tüntetéssorozaton. Akciónkat diákjaink és szüleik döntő többsége tevőlegesen is támogatja, velük leszünk részei a reggeli élőláncnak, közösen vonulunk ki a Margit-hídra délután 5-től, majd együtt megyünk el az esti koncertre, hogy hallassuk a hangunkat. Kiállunk a 21. századi korszerű oktatásért, valamint az igazságtalanul meghurcolt kollégáinkért. Tiltakozunk a sztrájkjog megkérdőjelezése és a Kölcsey Gimnázium demonstráló tanárainak elbocsátása ellen. A Pedagógusok Világnapján nem intézményünk falain belül és “nem középiskolás fokon” oktatjuk diákjainkat, hanem a jogaikért való kiállásra tanítjuk őket.

 

Rákóczi út

Margit híd

Kossuth tér

(A fotókat Kámán Atti készítette)

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás