Poli
Nyilatkozat

Mi, a Közgazdasági Politechnikum tanárai minden, hatalomtól származó megfélemlítést elfogadhatatlannak tartunk, szeretnénk diákjaink felé azt az értéket közvetíteni, hogy a megoldások soha nem erőszakos eszközökkel, hanem párbeszéddel érhetők el. A “vétkesek közt cinkos, aki néma” igazságát fejezzük ki azzal, hogy ma a tanárainak többsége a sztrájkot, illetve a polgári engedetlenséget választotta, és nem vette fel a munkát. Reggel a diákjaink által szervezett “Elegünk van” demonstrációban veszünk részt, délelőtt a belváros különböző pontjain tartunk rendkívüli fogadóórát.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás