Poli


SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ

AUDIOVIZUÁLIS EMLÉKGYŰJTÉS- Keresd a szemtanúkat!

Nagy örömmel tudatjuk, hogy iskolánk sikeresen pályázott a TÁMOP-3.2.9/B-08/1-2010-0002 „Audiovizuális emlékgyűjtés – Keresd a szemtanúkat!” projektre. Ennek hivatalos ismertetésére 2010. június 24-én 16.00 és 18.00 óra között kerül sor iskolánk Színháztermében, ahová minden érdeklődőt sok szeretettel várunk.

 

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ

 

A budapesti Közgazdasági Politechnikum 2010. 06. 24-án 16.00-kor sajtótájékoztatót tart, melynek célja az iskolában futó TÁMOP 3.2.9. ’Audiovizuális emlékgyűjtés’ pályázat bemutatása. A sajtótájékoztatóra szeretettel várjuk a sajtó és a tanári szakma érdeklődő képviselőit!

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár