Poli
Lejárt! -  Nyílt nap a Politechnikumban

Szeretettel meghívjuk a Politechnikum nyílt napjára!

 

3Minden évben szeretnénk bemutatni az iskolaválasztás előtt álló szülőknek és diákoknak, hogy milyenek vagyunk, milyen az iskola légköre, kik a tanáraink és diákjaink. November 21-én, szombaton délelőtt 9 és 12 óra között kerül sor az idei nyílt napunkra, ahol előadások, beszélgetések és workshopok keretében ismerhetik meg iskolánkat.

 

Előzetes regisztráció nem szükséges.

Várjuk Önöket sok szeretettel!

 

A Poli tanári közössége

2 hozzászólás

Atzél Réka
2015. október 29. 22:08

Kedves Iskola!

Szeretnénk jelentkezni (a fiam, Maizl Máté és én) a november 27-e, pénteki nyílt napjukra. Kérem, jelezzenek vissza, hogy mehetünk-e.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel: Atzél Réka

Melles Éva
2015. november 2. 09:37

Kedves Réka!
A nyílt órákra később lehet jelentkezni egy külön erre szolgáló online felületen. November közepétől az iskola honlapjáról lehet majd elérni ezt a felületet, ahol a konkrét órákra lehet majd regisztrálni! üdvözlettel: Melles Éva (felvételi bizottság)

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár