Poli
Udvarmegújítási projekt – Tájépítészeti koncepciótervek gyűjteménye

Az udvarátalakító workshop résztvevői

Sokak által ismert, hogy a háttérben zajlik egy olyan folyamat, amely a Poli udvarának megújítását tűzte ki célul. A 2021-22-es tanévben egy nagyon izgalmas együttműködés kezdődött iskolánk, valamint a kultúrAktív Egyesület és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem között. A közös munka első éve az igényeink és a terep adottságainak felmérésével kezdődött, amibe workshopok megszervezésével diákjainkat is bevontuk – sőt mi több, az ő ötleteikre alapozva indult el a tervezés. Az első körös polis elképzeléseket aztán mesterszakos tájépítész hallgatók gondolták tovább. A hallgatói műhelyhét koncepcióterveit egy látványos előadás kíséretében a kultúrAktív tagjai mutatták be a Poli munkatársainak. Bejegyzésem célja, hogy ezt a bemutatót most a szélesebb közönség is megismerhesse. Várhatóan ezek a koncepciótervek fogják alapját képezni az udvar megújítására irányuló végleges és nagyszabású terveknek, amelyek elkészítésére a 2022-23-as tanévben kell, hogy sor kerüljön – a diákok és a munkatársak bevonásával és aktív részvételével.

Szabó Attila

 

 

Letöltés (PDF, 17.17MB)

 

 

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás