Poli




A 2021/22-es tanév díjazottjai

Kitűnő tanulók:

Antall-Margitta Dóra, ReZsó
Árendás Eszter, Polaris
Baraczka Teréz, Lamanteam
Bede Boglárka Viktória, ReZsó
Bereczki-Fehér Lídia Anna, ALBAtrOsz
Bodor Fruzsina, ALBAtrOsz
Brandeis Jáde Melinda, pacman
Camilo Liliána Gabriella, Kozmosz
Ceglédi Márk Áron, RobInHood
Csabai Zalán Ferenc, Lamanteam
Csejdy Janka, Főn-X
Darabos Sára, RobInHood
Dévényi Piroska, Kabala
Doma Lilla, RobInHood
Erdősi Soma Zoltán, Bermuda
Feledy Sára Lola, Lamanteam
Gászner Flórián, chill
Gerendai Anna, Polaris
Groniewsky Hanna Zsuzsanna, pacman
Gulácsi Borbála, Bermuda
Gulácsi Júlia, rio
Gyurman Nikolett, chill
Harmati Emma Róza, Azúr
Herczeg Fanni, Polaris
Hortobágyi Eszter, pacman
Horváth Zsombor, AnAnÁsz
Huszka Lili Eszter, O-Zone
Jakus Vilma Janka, Azúr
Jakus Zsuzsanna, Kabala
Jordán Nikolasz Barna, Bermuda
Juhász Dóra Virág, AirGo
Kádár Fanni Rózsa, rio
Kasza Ivett Nikolett, ReZsó
Kaucsek Szonja Lili, rio
Kinczli Borbála, ReZsó
Korn Gábor, Kabala
Kovács Kázmér Szabolcs, Kabala
Kovalik Panna, Lamanteam
Kozma Eszter, Polaris
Körtvély Rebeka Sarolta, RobInHood
Kövessy Rita Adél, Lamanteam
Kunos Fábián, Polaris
Lakits Hanna, Bermuda
Madarász Dóra Eszter, pacman
Majer Gréta, ReZsó
Maros Rozália, AirGo
Marton Dániel, Azúr
Matusek Gergely, pacman
Mondok Máté, ALBAtrOsz
Nonn Barnabás, O-Zone
Nyári György Balázs, chill
Pálinkás Eszter, Kozmosz
Papp Kornél, O-Zone
Pohly Bora, rio
Polyák Olivér, Lamanteam
Pongrácz Villő, Azúr
Prágai Réka, Kozmosz
Radó-Kovács Flóra, Kabala
Ránky-Rudi Kata, rio
Regász Aliz Anna, pacman
Seres Janka Nadin, ReZsó
Somogyi Jana, Kabala
Somogyi Laura, AnAnÁsz
Szabó Áron, Bermuda
Szalacsi-Tóth Eszter, Anonym
Szániel Marcell, Bermuda
Szaniszló Ágnes, AirGo
Szaniszló Blanka, VisSza
Varga Bence, Bermuda
Varga Véta Éva, Kabala
Varga Zétény, AnAnÁsz
Varga-Blaskó Léna, Polaris
Zsirai Dorottya Sáron, chill

Kitűnő érettségizők:
(még nem teljes a lista)

Kitűnő bizonyítvány:
Bereczki-Fehér Lídia, AL
Bodor Fruzsina, AL
Darabos Sára, RIH
Doma Lilla, RIH
Duynstee Dániel Botond, RIH
Franca Dániel, RIH
 
100%-os emelt szint:
Antal Ákos, Anonym (angol)
Antall-Margitta Dóra, ReZsó (angol)
Bereczki-Fehér Lídia, AL (történelem)
Bodor Fruzsina, AL (magyar)
Debre Szabolcs, Anonym (angol)
Kroll Ádám, Főn-X (angol) 
Makai Maxim, AL (történelem)
Örs Derya, RIH (angol)
Permizsák Maja, AL (testnevelés)
Rendek Zsombor, Főn-X (angol)
Szatmári Dóra, AL (gazdasági ismeretek)
 
A Poli alkotói:
Dévényi Piroska, Kabala
Radó-Kovács Flóra, Kabala
Nehéz-Posony Léna, Polaris
Juhász Dóra Virág, AirGo
Havas-Kállay Anna, rio
Hős Borbála, rio
Pongrácz Villő, Azúr
Kajzinger Anna, Bermuda
Nagy Fruzsina, VisSza
Hortobágyi Eszter, pacman
Groniewsky Hanna, pacman
Doma Lilla, RobInHood
Harsányi-Sulyom Anna, RobInHood
 
Sportsikerek:
Egyéni:
Beck Noémi, Nápol(y)i (WKF Karate KATA) OB 5. hely
Cséplő Kelen, Főn-X (uszonyos úszás) Világjátékokra készül az USA-ba
Csoboth Márton, Azúr (tájékozódási futás) Magyar Bajnok, Diákolimpiai bajnok tájfutásban rövid- és hosszútávon
Csoboth Márton, Azúr (mezei futás) OB 6. hely
Hortobágyi Eszter, pacman (sífutás) Magyar bajnok
Karajz Blanka, rio (evezés) Magyar bajnok
Kocsis Karolina, Anonym (tájékozódási futás) OB bronzérem
Krasnyánszki Gergő, Polaris (WKF Karate Kumite) Karate Diákolimpia OB kumite II. hely
Nádas Nóra Romina, Anonym (duatlon) Junior világbajnok, Magyar Bajnok
Osztovics Péter, Főn-X  (díjlovaglás) Európa Bajnokságra készül IFI korosztályban
 
Csapat:
Cseh Péter (KO), Fejes Kristóf (KO), Garamvölgyi Vince (AN), Szirmai János (AN) –  strandröplabda, OB 5. hely
Horváth Botond (KO), Kristóf Ákos (KO) –  tenisz, OB ezüstérem, Budapest Bajnok
 
A legjobb műfajfilm-részlet a 9. nyelvi évfolyamon:
Azúr osztály: Samu, a csontváz – horrorfilm
Készítői: Kovács Kata, Lipka Emese, Pongrácz Villő, Somos Paula  

Lamanteam osztály: A megtisztító – horrorfilm
Készítői: Gervai Bálint, Halász Blanka, Polonyi Armand, Szigeti Manka

O-Zone osztály: Az idegenek – sci-fi
Készítői: Ávrám Dávid, Ladányi Zorka, Pike Charles, Prohászka Annamari

31. Országos Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny:
kiemelt díj (oklevél + 1 millió forint) a Politechnikumnak;
Bacsur Dániel, VS , Varga Bence, BM és Vogronics Benedek, VS pályázata dicséretben részesült.
 
A Túlélő Túra győztes csapatai:
diák kategóriában a N.E.M. csapata (Balogh Emese, Bacsur Dani, Fonyódi Marci, Varga Attila – mind VisSza);
felnőtt kategóriában az Expolisok csapata (Csák Bence, Fazekas János, Mayer Mátyás – mind ex-Guru).

Az évfolyamok diákjai:
12. évfolyam: Gentischer Borbála RH
11. évfolyam: Bálint Bálint Marcell RZ
10. évfolyam: Kiss Rudolf AN
9. évfolyam: Beck Noémi NP
9. nyelvi évfolyam: Prohászka Annamari Katica OZ
8. évfolyam: Weiner Dániel RI
7. évfolyam: Varga-Blaskó Léna PS, Kunos Fábián PS

A Közösségért végzett munkáért elismerést kapott:
Beck Noémi NP
Gáspár Gréta CH
Harsányi-Sulyom Anna RH
Schőn Simon LT

Az Iskolatanács díjazottjai:
Az Év szülője: Korn András
Post-Politechnikum-díj: Fáy Lili
Fülig Jimmy-díj: Szabó Tünde
Politzer-díj: Anda Csoncsi Tamás
Az Év csoportja: Innovációs csapat
Az Év szakköre: Másik Színház / Felszabadulás

Tanárdíjak:
Legenergikusabb: Kapi Márton
Leggondoskodóbb: Kováts Lívia
Legkiegyensúlyozottabb: Kelemen Hajna
Legéletrevalóbb: Fábián Péter
Legprecízebb: Bodonyi Éva
Legsokoldalúbb: Gallai Zsófia
Legudvariasabb: Majer Tibor

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás