Poli




Osztályok

2022. szeptember 7.

aqua

Osztályfőnökök: Kelemen Hajna és Kámán Attila   Artai-Horváth Lili Bálint Olivér Márk Bárány Kristóf Beck Simon Bene Janka Sára Buzna Vince Mihály Collinge Bence Maurice Csorba Alíz Dombi Titusz Ferenczhalmy Benjamin Gyalus Réka Csöre Gyenes-Bodon Aurél Juhász Péter…

2022. szeptember 7.

polaroid

Béres-Deák Barbara és Péter Dávid   Bíró Szilvia Dóra Buzády Barna Imre Buzna Balázs Örkény Ceglédi Fanni Katalin D. Nagy Zita Deák Lola Dobi Barnabás Gampel Szonja Réka Gintl Boróka Haás Anna Hodossy Flóra Homonnay Bulcsú Horváth Réka…

2022. szeptember 7.

Szieszta

Osztályfőnökök: Lippai Szilvia és Várhelyi Hanga   Aradszki Olivér Lázár Burai Balázs Marcell Csecskedi Móric Csillag Bálint Dudás Liza Veronika Fehér Borbála Gerő Dávid Béla Gillay Virág Hurtik Levente Imre Illényi Vince Kelemen Lotti Kiss Viktor Szilveszter Klementisz-Csikós…

2022. szeptember 1.

2022-ben érettségizett osztályok

ALBAtrOsz   Osztályfőnökök: Béres Deák Barbara és Diósi Alojzia Bagdi Bence Bendegúz Bánfalvi Samu Bereczki-Fehér Lídia Anna Bimbó Csaba Ádám Bodor Fruzsina Darabos Vera Döbrösi Zsófia Anna Forgács Flóra Fórizs Lili Villő Gampel Máté Hajduk Martin Makai…

2021. szeptember 7.

O-Zone

Osztályfőnökök: Lipták Orsi és Pintér Zsolt   Ávrám Dávid Olivér Baksay Boglárka Bartus Áron Bene Miklós András Cseke Kolos Dezsényi Csanád Gáspár Dominik Habi Zsófia Horváth Rebeka Zoé Horváth Levente Ádám Józsa Károly Bendegúz Kemény Dániel Benedek Kétyi…

2021. szeptember 7.

Kabala

Osztályfőnökök: Péterfi Pál Balázs és Sáfrán Kata   Cseres Dániel Davis Samuel Dévényi Piroska Dömök Zétény István Feuer-Grillusz Tóbiás Jakus Zsuzsanna Kalmár Péter Kelemen Léna Kiss Gergely Kopác Karolina Nóra Korn Gábor Kovács Kázmér Szabolcs Krizbai Dávid Benedek…

2021. szeptember 7.

Polaris

Osztályfőnökök: Csürke Ibolya és Oláh Dóra   Árendás Eszter Berényi Márton Bendegúz Borbély Ákos Camilo Milán Dósa Réka Erős Hanka Zselyke Faragó Balázs Barna Gadus-Barakonyi Márton Gerendai Anna Herczeg Fanni Jacoby Jonathan Ádám Jáger Szabolcs Kozma Eszter…

2021. szeptember 6.

2021-ben érettségizett osztályok

Dimenzió   Osztályfőnökök: Csürke Ibolya és Kálmán Domokos Bálint Mihály Balogh Jázmin Virág Elek Sámuel Fáy Lili Hancock Huba Sámuel Illényi Keve Klembala Zsófia Flóra Klung Zsóka Piroska Korbonits Dániel Kormos Benedek Milán Kovács Viktória Lilla Krisztián Antónia…

2020. szeptember 15.

VisSza

Osztályfőnökök: Dobay Kinga és Szabó Tünde Bacsur Dániel Bagaméri Luca Balogh Emese Lili Bárczi Márk Erik Csaba Sámuel Kornél Deák Mila Egervári-Kövér Bálint Fonyódi Marcell Ádám Kemény Tamás Kirchner Tamás István Kocán Áron Gábor Lakatos Nina Magyarósi Réka…

2020. szeptember 15.

rio

Osztályfőnökök: Melles Éva és Matejka István Márton Balog Bence Áron Balogh Álmos Buda Balogh Julianna Sára Farkas András Ferenc Freisleben Marcell Gulácsi Júlia Haraszti Kriszta Havas-Kállay Anna Hős Borbála Zsuzsanna Kádár Fanni Rózsa Kamasz Vince Karajz Blanka Johanna…

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás