Poli


Szakmai bemutató

A bemutató rendezvényt iskolánk szakmai koordinátora, illetve a munkacsoportvezetőnk nyitotta meg. Az egyes csapatok egymás után mutatták be egymásnak, illetve az érdeklődő tanároknak,  a szülőknek a terepi munka tapasztalatait. A prezentáció során digitális térképen bejártuk  a foglalkozások helyszíneit.

  Megismertük az egyes csapatok kutatási eredményeit. A diákok többféle bemutatóval készültek: tablók, videofilmek, digitális prezentációk illetve hanganyagok. Jó előadásokat hallottunk.

A legjobb előadást, bemutatót tartott csapatok a szakmai zsűri, illetve a közönség döntése alapján jutalmat kapott.

 

A bemutatott prezentáció illetve a terepi munka alapján diákjaink a munkájukra egyéni értékelést, jegyet és szöveges értékelést kapnak. A diákok a bemutató szintén értékelték a programot.

 A program zárásaként Veres Gábor a természettudomány munkacsoport vezetője megköszönte a diákok munkáját.

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár