Poli
Lezárult az eszközbeszerzés projekt

Mivel egy cégtől, az RKS Kft-től, egy 3D nyomtatót kapott az iskolánk hosszú távú kölcsönbe, így a megítélt, csökkentett költségvetési támogatást a másik két tehetséggondozó tevékenységhez (famegmunkálás, fotó-és videószakkör) szükséges eszközök beszerzésére fordítottuk.

Famegmunkáló gépekkel bővítettük az iskolai barkácsműhely felszerelését, és egy nagy fényerejű objektívet, valamint akkus vakukészletet szereztünk be a fotó- és videószakkörünkön használt digitális fényképezőgéphez.

Ezek az eszközök hozzájárulnak diákjaink térbeli-vizuális, logikai-matematikai és manuális készségfejlesztéséhez.

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás