Poli
Lezárult az eszközbeszerzés projekt

Mivel egy cégtől, az RKS Kft-től, egy 3D nyomtatót kapott az iskolánk hosszú távú kölcsönbe, így a megítélt, csökkentett költségvetési támogatást a másik két tehetséggondozó tevékenységhez (famegmunkálás, fotó-és videószakkör) szükséges eszközök beszerzésére fordítottuk.

Famegmunkáló gépekkel bővítettük az iskolai barkácsműhely felszerelését, és egy nagy fényerejű objektívet, valamint akkus vakukészletet szereztünk be a fotó- és videószakkörünkön használt digitális fényképezőgéphez.

Ezek az eszközök hozzájárulnak diákjaink térbeli-vizuális, logikai-matematikai és manuális készségfejlesztéséhez.

Oldalunk használatához cookie-k szükségesek. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a cookie-k használatát, vagy zárja be az oldalt. További információk

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal cookie-kat használ. A cookie-kat letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a cookie-k használatát.

Bezár