Poli
Lejárt! -  Természettudomány tanár állás

Iskolánk természettudomány tantárgy és természettudományos fakultációk tanítására fizika és/vagy kémia és/vagy környezettan szakos óraadó tanárt keres.

Iskolánk

  • alapítványi fenntartású gimnázium
  • önigazgató szervezeti-vezetési modellben működik
  • vezetőit az iskola munkatársai választják
  • légköre barátságos, támogató,
  • tanárai a tanulókkal és a szülőkkel partneri kapcsolatban vannak

A tanári állások betöltésének feltétele a pedagógus képesítés (középiskolai tanár).

Ha szeretne egy jó munkaközösségben, nyitott, barátságos légkörben dolgozni, akkor fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, a képesítését igazoló, digitalizált okiratokat az alábbi e-mail címre várjuk: allas <kukac>poli.hu

 

Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő működés érdekében a honlap sütiket használ. A sütik útján végzett adatkezelésről bővebben itt tájékozódhat: Adatkezelési Szabályzat

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás